Apie mus

Įmonė „Dreigsas“ atsirado 1996 metais, pradėjusi savo veiklą kaip prekinių ženklų distribuotoja Lietuvos parduotuvėse. Nuo tada perėjome ilgą kelią ir išaugome į įtakingą etninių maisto produktų tiekėją Lietuvoje.

Iš pradžių įmonė pritraukė dėmesį keletu gerai žinomų prekinių ženklų, tačiau su laiku mūsų veikla plėtėsi. Profilio kaita ir noras pateikti klientams kažką unikalaus privertė mus tapti inovatyviais ir lankstiais tiekėjais. Pastaraisiais metais stebėjome didėjantį susidomėjimą sveiku ir ekologišku maistu, todėl nusprendėme sutelkti dėmesį į šias nišas, siekdami suteikti klientams aukštos kokybės ir sveikus produktus.

Viena iš mūsų unikalumo sričių yra „etninis maistas“. Įtraukdami Lotynų Amerikos ir Tolimųjų Rytų maisto produktus, mes stengiamės pristatyti įvairovę ir autentiškumą į Lietuvos maisto rinką. Mes didžiuojamės tuo, kad tapome vienu didžiausių etninių maisto prekių tiekėjų šalyje.

Šiuo metu mūsų prekių asortimentas apima produktus iš Japonijos, Korėjos, Tailando, Kinijos, Malaizijos ir daugelio kitų šalių. Be to, mes prekiaujame ir su Europos šalimis, įtraukdami į mūsų pasiūlą aukštos kokybės produktus iš Vengrijos, Vokietijos, Ispanijos, Graikijos ir kitų.

Mūsų prekes galima rasti beveik visose Lietuvos maisto parduotuvėse, o taip pat maloniai kviečiame mūsų klientus išbandyti jas mūsų šalies Azijos restoranuose. Mes stengiamės nuolat tobulėti, teikdami įvairias galimybes ir praturtinant mūsų klientų patirtį. Esame įsipareigoję aukštam standartui, klientų pasitenkinimui ir skaniu maistui. Ačiū, kad esate su mumis visą šį kelią!

Mūsų prekiniai ženklai: